RELAX

Naše relax centrum je určené na oddych, odreagovanie sa a na načerpanie nových síl. Príjemné chvíle môžete stráviť v bazéne, saune, vo vírivke, v soláriu a fitnes.

Potrebná rezervácia vopred !!!- telefonická, emailová alebo aj osobná

BAZÉN


Vyhrievaný bazén prekvapí nielen svojim umelecky nezvyčajným prevedením, ale aj svojou prívetivou atmosférou. Je zabezpečený nepretržitou filtráciou vody, ktorá  prefiltruje celý objem bazéna každé 3 hodiny.

 

TEPLOTA VODY V BAZÉNE

27°C
                       TEPLOTA OVZDUŠIA V OKOLÍ BAZÉNA
29°C
 

 

ROZMERY BAZÉNA SÚ: Dĺžka Šírka
12,8 m 5 m

VÍRIVKA


Má zabezpečenú nepretržitú filtráciu vody, ktorá prefiltruje celý objem niekoľkokrát za 1 hodinu. Je určená maximálne pre 4 osoby. Teplota vody je 34°C. Celý priestor relax centra je klimatizovaný.

SAUNA


 Klasická fínska sauna je určená maximálne pre 3 osoby.

 BIOSAUNA

 

Biosauna je určená pre ľudí, ktorí zle znášajú teploty vo fínskej saune, alebo tým, ktorým nevyhovuje vysoká vlhkosť parných sáun. Sauna sa vyznačuje nižšou teplotou 80°C a relatívnou vlhkosťou okolo 40%.

Pridaním vône máme k dispozícii aromatickú bylinnú saunu. Jej chrakter závisí od použitia liečivých bylinných esencií - citrusovej, borovicovej, jablkovej alebo eukalyptovej.

Biosauna je určená maximálne pre 6 osôb.

INFRASAUNA

 

Zohriatie tela infražiarením stimuluje a zrýchľuje metabolizmus, zamedzuje rastu patogénnych baktérií a vírusov. Aktivita, odolnosť zdravých častí tela a orgánov sa zvyšuje! Telo sa prečistí a omladne zvonka aj zvnútra. Dokonalý prostriedok na zachovanie dokonalej krásy. Zabezpečí dobré prekrvenie, rast buniek, priebežne odstraňuje odomreté bunky. Je účinné pri liečbe akné, popálenín a iných kožných ochorení.

SOLÁRIUM


Čokoládový vzhľad pokožky Vám aj v zimnom období zabezpečí prístroj ERGOLINE 22 SUPER POWER.

FITNESS


Tí, ktorí sú náročnejší na svoju postavu, si ju môžu vylepšiť na 5 prístrojoch s rôznym zameraním.

 

Cenník