Sauny

Saunovanie uvoľňuje telo i dušu, nervové napätie, prináša psychickú a fyzickú relaxáciu a regeneráciu síl. Od nepamäti sú známe pozitívne a hlavne i liečivé účinky saunovania. Klasická fínska sauna má význam pri očiste tela, zvyšovaní imunity organizmu, prospieva pohyblivosti svalstva a kĺbov, znižuje bolesti, zabezpečuje prekrvenie mozgu a končatín a zbavuje únavy. Je určená maximálne pre 3 osoby.

Biosauna je určená pre ľudí, ktorí zle znášajú teploty vo fínskej saune, alebo tým, ktorým nevyhovuje vysoká vlhkosť parných sáun. Sauna sa vyznačuje nižšou teplotou 80°C a relatívnou vlhkosťou okolo 40%.

Pridaním vône máme k dispozícii aromatickú bylinnú saunu. Jej chrakter závisí od použitia liečivých bylinných esencií – citrusovej, borovicovej, jablkovej alebo eukalyptovej.

Biosauna je určená maximálne pre 6 osôb.

Zohriatie tela infražiarením stimuluje a zrýchľuje metabolizmus, zamedzuje rastu patogénnych baktérií a vírusov. Aktivita, odolnosť zdravých častí tela a orgánov sa zvyšuje! Telo sa prečistí a omladne zvonka aj zvnútra. Dokonalý prostriedok na zachovanie dokonalej krásy. Zabezpečí dobré prekrvenie, rast buniek, priebežne odstraňuje odomreté bunky. Je účinné pri liečbe akné, popálenín a iných kožných ochorení.

Romantický pobyt

2 x welcome drink 2 x ubytovanie v apartmáne pre 2 osoby na 2 noci s raňajkami 1 x 2 hod. vstup do wellness (bazén, vírivka, fínska sauna, bio sauna, infrasauna, fitness)...

Wellness pobyt

2 x ubytovanie v apartmáne pre 2 osoby na 2 noci s raňajkami 1 x 2 hod. vstup do wellness /bazén, vírivka, fínska sauna, bio sauna, infrasauna, fitness/ 2 x večera pre 2...