Previous slide
Next slide

WELLNESS

Doprajte si počas pobytu blahodarný oddych pre telo aj myseľ v našom wellness. Načerpajte sily a uvoľnite zmysly v príjemnom prostredí, za výhodnú cenu. Súčasťou wellness je plavecký bazén, vírivka s teplou vodou, sauny /tradičná fínska sauna, biosauna a infrasauna/ a fitness.

Otváracie hodiny

16:00 hod. - 21:00 hod

Rezervácia

Do wellness centra je potrebná rezervácia vopred

(mailom, telefonicky, osobne)

Cenník wellness
Vstup 2 hodiny

24  € / 1 x dospelá osoba

12 € / 1 x dieťa do 12 rokov

akcia:  pre ubytovaných hostí poskytujeme wellness grátis od 24.02.2024
Permanentka do wellnessPermanentka do bazéna
10 vstupov190 €10 vstupov59 €
  20 vstupov99 €
  30 vstupov139 €
Cenu pre uzavretú spoločnosť alebo skupinové rezervácie zistíte na telefónnom čísle 0911 531 426 alebo mailom na adrese recepcia@hotelacko.sk . Skupinové rezervácie a uzavretá spoločnosť sú možné len mimo otváracích hodín alebo po dohode s recepciou hotela.

Wellness

BAZÉN

Vyhrievaný bazén prekvapí nielen svojim umelecky nezvyčajným prevedením, ale aj svojou prívetivou atmosférou. Je zabezpečený nepretržitou filtráciou vody, ktorá prefiltruje celý objem bazéna každé 3 hodiny.

Teplota vody v bazéne 27,5 ℃     Teplota ovzdušia v okolí bazéna 29 ℃

 

Rozmery bazénaDĺžkaŠírka
12,8 m5 m

Wellness

VÍRIVKA

Oddýchnite si po náročnom dni a načerpajte nové sily vo vírivke. Má zabezpečenú nepretržitú filtráciu vody, ktorá prefiltruje celý objem niekoľkokrát za 1 hodinu. Je určená maximálne pre 4 osoby. Teplota vody je 34 °C. Celý priestor relax centra je klimatizovaný.

wellness ružomberok

Wellness

SAUNY

Saunovanie uvoľňuje telo i dušu, nervové napätie, prináša psychickú a fyzickú relaxáciu a regeneráciu síl.

Klasická fínska sauna má význam pri očiste tela, zvyšovaní imunity organizmu a prospieva pohyblivosti svalstva a kĺbov. Je určená maximálne pre 3 osoby.

Biosauna je určená pre ľudí, ktorí zle znášajú teploty vo fínskej saune. Sauna sa vyznačuje nižšou teplotou 80°C a relatívnou vlhkosťou okolo 40%. Biosauna je určená maximálne pre 6 osôb.

Infrasauna zrýchľuje metabolizmus, zamedzuje rastu patogénnych baktérií a vírusov. Dokonalý prostriedok na zachovanie krásy. Je určená maximálne pre 2 osoby.